Vásárolnék egy Model 3-at

Érdekelne a belső tér mérete, főleg a vezető ülésnél? 200 cm magas vagyok nem túl komfortos a normál méretű autókat vezetni, esetleg valaki tud mondani valamilyen tapasztalatot ezen a téren?
Persze mindenképp szeretnék beleülni vásárlás előtt de előzetes információt próbálok gyűjteni.
Anyagi okokból a Model 3 ra gondoltam.
A másik dolog ami érdekelne, hogy a vásárlás , hogy a legjobb, (Tesla Universal, vagy Hollandia, esetleg más EU-s ország) Kb 10M ft-om van jelenleg a többit valami hitelkonstrukcióval gondolnám megoldani, van rá esély, hogy fogok tudni venni végre egy régóta vágyott Tesla-t?

1 Like

Szia!
Egy remek lehetőséget ajánlanék.

1 Like

Szia Hofi, privátban kereslek, szerintem tudok segíteni benne.

Próbáld ki, de addig is nézd meg ezt:

2 Likes

Szia, mindenk;ppen próba! Nem mindegy hogy milyenek a testarányaid.

Nekem pl. kényelmes és tágas a Model S, 192 centivel, de volt a balatoni talin egy 2 méteres érdeklődő, akinek egyáltalán nem fért el a feje benne … Feltételezem hogy neki a Model3 sem alternatíva, bár az már nekem is passzentos volt.

Ilyen teslas ismerosom nekem is volt!azert keresett model x-et mert beleert a feje a model s tetoablakaba!
En szaktanacsot nem tudok adni,de ha barki szeretne beleprobalni magat egy x-be a meretei miatt akkor hivjon batran!

udv
bence