Valakinek van informacioja arrol mikor erkeznek meg a novemberre igert szallitasok Mo-ra?

Sziasztok!

Rendeltem egy Model 3 LR AWD-t amire az volt irva, hogy novemberi szallitas…
Mult heten kerdeztem a budapest_sales@tesla.com-t hogy adhatnanak valami frissitest de nincs azota se valasz.

koszi, HiB

Felhivtam vegul a Tesla Magyarorszagot es azt mondtak, hogy most rengetek SR±t kaptak Novermberre. Ez jo hir, hogy legalabb van szallitas. Viszont azt mondtak, hogy nem nagyon tudnak segiteni, ha most nem kaptam ertesitest a szallitasrol, akkor meg decemberben kaphatok - mert akkor erkezik me szallitas.
Ha decemberben sem kapok, akkor a kovetkezo alkalom mar februar… erdekes lenne, mert majusban rendeltem igazabol.

A szeptemberre visszaigazolt szállításokat most adják át. 7-8 hetes csúszás van.

Koszi a valaszt - igazabol rajottem, hogy volt kavaras a rendeles korul, es megegyszer meg kellett rendelnem vegul - ami julius vegere sikerult csak. Szoval lehet, at fog csuszni februarra…

Nekem az a tapasztalatom Németországban, hogy ha nem akar várni az ember akkor a transzport alatt lévő listából kell rendelni :slight_smile: nem új járgányt konfigurálni és úgy megrendelni. Úgy akár 2 - 4 hét alatt is megvan. Vagy akár pár nap alatt is, ha éppen a negyedévet zárják.

Kitartás, ha megjön akkor nagy élmény lesz. Jó utat! :slight_smile: