Új Superchargerek épülnek Budapesthez közel: Fót és Törökbálint (képek)

A cikk eredetileg itt jelent meg: https://hirek.teslasok.hu/uj-superchargerek-epulnek-budapesthez-kozel-fot-es-torokbalint-video-es-kepek/

Úgy látszik, a Tesla-nak mégis fontos a kelet-európai nyitás, főként Magyarország, mert rohamtempóban egyszerre több Supercharger épül hazánkban. Budapest vonzáskörzete is kap két új töltőt, amivel szerintünk nagy örömöt szerzeznek majd a Tesla tulajdonosoknak. Az már korábban kiszivárgott, hogy a Törökbálinton épül egy Supercharger, azonban kiderült, hogy Fóton is lesz, amivel így tulajdonképpen a cég…

3 kedvelés

Akkor végül ki is nyerte a mákosgubát? Supercharger kérdés :grin:

1 kedvelés

Most diéta van :slight_smile:

1 kedvelés

Végégül is, jogos a kérdés :smiley: Multkor már úgy volt hogy én fizetek, de a mostani fejlemények kérdőbe vonták :wink:
Persze, lássuk hogy konkrétan melyik töltő fog működni leghamarabb!

Törökbálint

Kinéztem ma, hátha haladtak, de még változatlan a helyzet (egy töltő, egy szekrény)…

Szerintem jövő hét eleje

Uraim! Magyarország az Közép-Európa ! Kelet-Európa pld Kijev ill Moszkva.
Legyünk pontosak!

1 kedvelés

BYD csak tudja tán mi van keleten.

BYD most írt először az oldalra! – Üdvözöljük őt!

Fót:
8db supercharger, 4 wallcharger, és 2db más gyártmányú feltételezhetően 50kw-so töltő.

8 kedvelés

Eközben törökbálinton

1 kedvelés

Győrben tegnap már 80%-ra korlátozták a tölthetőséget, ami indokolt, mert volt hogy 100%-os kihasználtsággal üzemelt. A májusi hálózat fejlesztés meg a keleti nyitás után azt gondoltam, eddigre már bővül Győr. Erről nincs valakinek infoja?

Nagy a csend…

Elférne ott a bővítés. De, szerintem a Törökbálinti ott is segíteni fog, mert pl. románok hamarabb tudnak tovább menni, vagy meg sem fognak állni győrben…