Tulajdonos váltás, szerviz programálás miatt

Sziasztok. Minden topikot elolvasva sem kaptam meg a választ úgyhogy felteszek egy sokak által ködös kérdést:
A model X Raven autóm lassacskán 40.000 km-ben van. Úgy tudom ekkor lenne az első szervíz (ez amúgy kötelező vagy nem?)
“Használtan” (párszáz km.ben) ez miatt a Tesla-nál nem én vagyok az úgynevezett tulajdonosa. Azt már megtudtam hogy telefonos app-ból kell programálni, de oda sem tudok belépni.
1.Hogy fog eljutni az autóm szervízbe?
2. Az első tulajdonos-nak nem volt app a telefonján, szóval lehetnék vajon én az “1.” Tulaj?
3. Ingyenes supercharger az első tulajdonosnak.(azthiszem így van a 2019 szeptemberi autóknak) Akkor ezzel mi lesz a szitu?
4. Egyáltalán mennyire kötelezőek ezek a szervizek? Erdélyben élünk, tehát így is necces a szervíz téma.
5. Egyébként ha kötelező és eljutok, akkor Bécs, Graz vagy Linz?
6. Tulajdonos váltást, hogy oldjam meg?
Köszönöm a segítséget!

A model X Raven autóm lassacskán 40.000 km-ben van. Úgy tudom ekkor lenne az első szervíz (ez amúgy kötelező vagy nem?)
-Nem
“Használtan” (párszáz km.ben) ez miatt a Tesla-nál nem én vagyok az úgynevezett tulajdonosa. Azt már megtudtam hogy telefonos app-ból kell programálni, de oda sem tudok belépni.
-Neked kell lenni a tulajdonosnak
1.Hogy fog eljutni az autóm szervízbe?
-Kiviszed
2. Az első tulajdonos-nak nem volt app a telefonján, szóval lehetnék vajon én az “1.” Tulaj?
-Az első tulajdonosnak mindenképpen volt apja, ha az ellenkezőjét állitja, akkor kamuzik!
3. Ingyenes supercharger az első tulajdonosnak.(azthiszem így van a 2019 szeptemberi autóknak) Akkor ezzel mi lesz a szitu?
-Neked nem lesz az
4. Egyáltalán mennyire kötelezőek ezek a szervizek? Erdélyben élünk, tehát így is necces a szervíz téma.
-Nincs kötelező szerviz, csak ajánlott
5. Egyébként ha kötelező és eljutok, akkor Bécs, Graz vagy Linz?
-Graz
6. Tulajdonos váltást, hogy oldjam meg?
-átiratod a nevedre az accountot
Köszönöm a segítséget!