Töltési probléma Model 3

Sziasztok!
Model 3-nál kellene egy kis segítség, lehet csak én vagyok béna. A probléma az, hogy bizonyos oszlopokról az autó nem hajlandó tölteni, jellemzően a 22kWh AC toltoknél. DC sosem volt eddig probléma és otthoni, fali töltőről is hibátlan minden. Westendben múltkor kezelői indításra sem sikerült, 6 helyre álltam, de nem indul a töltés, ,check power source” -ezt írja csak az autó . Ugyanígy pl az e-mobi töltőknél. Mobility meg működik. Nem értem mi lehet a probléma, ez igazából szinte kivétel nélkül a még ingyenesen használható állomásokon fordul elő? 3 hónap alatt én még nem tudtam ingyen tőtikézni😂. Az autóval lehet valami vagy ezek szimplán szarok. Köszönöm ha tudtok segíteni

Gyere le az Eiffel irodaház mélygarázsba, én ott szoktam tölteni napközben a Model3-at, nézzük meg, hogy neked működik e. Ha nem, akkor valszínű az autóval van a gond.

A héten megyek Pestre, megnézném feltétlenül. Hogyan jutok oda be/le? Kell hozzá valami esetleg vagy csak simán mehetek?

Elvileg bárki letud jönni, olyan, mint egy parkolóház. Van egy sorompó és ott veszel egy jegyet.

Köszönöm, megpróbálom, kiváncsi vagyok. Töltés indulásához sem kell semmi, úgy értem regisztráció,stb ?

Semmi, csak bedugod és működik. Ha mákod van,akkoer a sorompó is épp el van romolva és akkor teljesen ingyenes :smiley:

Én már annak is örülnék ha sikerülne tölteni :grin:. Koszi az infót, jelentkezem.

Nekem mindenhol tölt az M3P-m kivéve a 22kw-os e-Mobi DC-n. Már írtam több levelet az eMobinak, de lesz…arják.