Tetőüveg repedés

Elrepedt az üvegtetőm mindenféle külső behatás nélkül (model 3) Mit javasoltok mit tegyek?

Sajnos új gyártó csinálja a tetőüvegeket, és sorra repednek. A Tesla garanciában cseréli.
Foglalj időpontot az appon keresztül.

Nekem is berepedt 2 hete. Majd 2 napra rá tönkrement a bal első felső lengőkar gömbcsuklója. Bár ez nem balesetveszélyes, de iszonyú kínos, mert a autónak olyan hangja van mint egy öreg lovaskocsinak. Tudom, mindkét hiba garis, de vállaljak 2 hét karantént egy szervízlátogatásért?

en tavasszal eltoltam a grazi szervizt a virus miatt.nyaron voltam ketszer is.ebbol egyszer allitottak meg.mondtam,h reggel mentunk es most jovunk,meg sem alltunk.iratot sem kertek,tovabbintettek.a legjobb baratom tavasszal jott haza kanari szigetekrol lakoautoval 3 nap alatt.akkor voltak a legnagyobb lezarasok.elkertek az igazolvanyat es engedtek tovabb.az osztrak-magyar hataron be szerette volna jelenteni a cimet,h hol kivan hazikarantenban lenni, mondtak,h nem kell mert ez egy onkentes dolog…
szerintem ne nezzetek annyi hiradot)

Sajnos nekem is berepedt a Model 3 hátsó üvege. . . Linz-be garanciába kicserélték :heart: