Tesla tulajdonos váltás, mennyi idő?

Sziasztok.
Vásároltam egy Tesla és kinek mennyi idő volt hogy átírják a Tesla account.
Egy hete kértem, hogy tulajdonos váltás történt.
Köszönöm.
Várom válaszotokat.

Van mikor egy hónap

Nekem valahol egy és két hét között volt márciusban.

Köszi

Üdv.mi most a tulajdonos váltásnak a menete.
Milyen címre kell elküldeni a forgalmit, tulajdonos adatait.

Létre kell hozni egy regisztrációt a www.tesla.com weboldalon

A ChangeofownershipEU@tesla.com címre egy igénylő e-mailt kell küldeni, amely mindenképpen tartalmazza az autó alvázszámát, a tulaj adatait(neve, címe, telefonszám) és csatolni kell a jogosítványt, vagy a személyi igazolványt, és az autó forgalmi engedélyét (scennelt vagy fotó formátumban)

Például így nézzen ki az e-mail:

Dear Tesla support.

I purchased a Tesla Model (S,3, X.....)  VIN: 5YJ.............. recently and I would like to have it registered under my account. I'm also attaching a copy of vehicle registration.

Email address you would like linked to your account (Tesla account email if account is already created)

Name:
Phone number:
Zip: 
City:
Adress: 

Hungary

I'm looking forward to hearing from you,

Best Regards,

…
4 kedvelés

Köszi

Nekem másfél nap alatt beregisztráltak most (kedden este küldtem szerdán reggel megvol)

Azt mondta a kereskedő rekorder vagyok ! :wink:

A teslasok.hu oldalon hogy lehet azt csinálni hogy tesla tulajdonos lettem ? Hol kel regisztrálni ? :grinning:

Segíts… Mit küldtél pontosan és hova? :slight_smile:

Ide :

Címzett: AccountSupportEMEA@tesla.com
Tárgy: Vehicle registration

Csatoltak: forgalmit ,jogsit , személyit , lakcím kártyát

Dear Tesla support.

I purchased a Tesla Model 3 VIN: xxxxxxxxxxx recently and I would like to have it registered under my account.

I’m also attaching a copy of vehicle registration.

Email address you would like linked to your account : jzs@

Name: Jávorka Zsolt

Phone number: +36 20 xxxx xxxx

Zip: xxxx

City: Xxxxxixx

Adress: Petőfi Sándor utca 70.

Company Name: JZs Xxxxxx Kft.

Zip: 7673

City: Xxxxxx

Adress: 097/16 HrSZ

Hungary

I’m looking forward to hearing from you,

Best Regards,

Jávorka Zsolt

Igen, így küldtem el…

Helló! A megadott e-mail cím már nem létezik! Tud valaki működő elérhetőséget, mert nekem is kellene az applikáció!
Köszönöm

customersupport@tesla.com

Köszönöm!! :pray:

1 kedvelés

Ez azért kezd vicc kategória lenni!!!

Kimentem Graz-ba, ott mondták hogy nem csinálják meg, majd adtak egy e-mail címet ami nem működik, majd ugyanott egy másik alkalmazott adott ismét egy címet, elküldtem az adatokat, de még egy vissza igazoló mail sem jött! Most kaptam itt is egy e-mail címet amire jött a válasz hogy ezt már nem figyelik!

Úgy tűnik ki kell vinnem személyesen Musk-hoz a kocsit, Amerikába hogy valami legyen?!?

Olyan lehetőség lesz, vagy már aktív, hogy az előző tulaj beloginol az accountjába, és ott megadja az új tulaj adatait.
Valószínűleg így alakítják át a transzfert.

Még égy újabb lehetőség… Akkor ez már az ötödik! Írtam az előző tulajnak sms-t hátha megvan neki még az applikáció, vagy tudja a login-ját! Ha nem akkor zátonyra futott ez a lehetőség is!

Ezen nem aggodnék!nem találkoztam még olyan tesla tulajjal aki elfelejtette volna az accountját!

Helló,
Két héttel ezelőtti tapasztalat: 1 nap alatt átírták. Szerintem sokat javul, gyorsul a szervíz szolgáltatásuk, legalábbis nekem ezek a kezdeti tapasztalataim.

1 kedvelés

Valaki tud adni a regisztraciohoz egy mukodo email cimet?
A fentebbire az a valasz jott, hogy ezt a cimet mar nem nezik.
Köszönöm