Tesla Model S – Hólánc használat, beszerzés, melyiket vegyem?

sziasztok! model s 85 öm van . téligumi fent, van , hólánc kellene már csak , mert síelni fogunk vele járni. Van tapasztalata vkinek? Hol és milyet? meg kell-e majd emelni hozzá, ilyen és egyéb sok jó tanács kellene.
köszönet

Szia,

Én is ugyanebben a helyzetben vagyok. Én arra jutottam, hogy a Thule K-Summit hóláncot fogok venni a Model 3-hoz.

Én nem választanék láncot, rendesen haza tudja vágni a felnit és a gumit is, erre az autóra pedig egyik sem olcsó. Én évek óta ilyet használok, nekem bevált.

Sziasztok!

Én hózoknit használok.Egy svájci barátom mutatta.gondolom ha svájcban jó?!?!Minden körülmények között jobban teljesít.

udv
b

1 kedvelés

De állítólag ez is hatékony.

És ilyet honnan lehet venni?

Köszi a tippet, zul képp jogos a félelem. Hol lehet beszerezni, tudsz ebben segíteni?

Sziasztok

Azért a nagy választékban vigyázzatok, hogy tőlünk nyugatabbra a TÜV engedélyezésére, azaz a dobozára is ránézhet. Ez a képen meg tudtommal valami kínai megoldás ami valóban nem rossz de én nem mertem megvenni.
Kint a rend őre másként áll a hazai rendszámos kocsihoz.

Ha holanc van eloirva, elfogad a rendor zoknit es tarsait?
En ugy tudom nem, de talan valaki tud itt konkretumot is

Nekem a SnowCat-be sosem kötöttek bele. Kint sokkal többen használják, és sokkal több félét.

Srácok ez nem sima recsi véletlenül (kábelkötegelõ?).
Szükségmegoldásnak persze ok))))

b

elfogad mert sokkal jobb mint a lánc!Engedélyezik.nekem nincs is lánc.nagyobb a tapadófelülete pl.ja és ha elszakadna (amugy kevlár),akkor sem veri szét a kerékdobot.

üdv
bence

www.kenyelmesutazas.hu
Vörös Péter
+36306230554
nekem az x-re rendelni kellett (elöl/hátul más méret),de igy is megjött kb 2-3 nap alatt!
kevesebb helyet is foglal.ha kell küldök képet.

üdv
bence

2 kedvelés