Tesla márka szervíz

Kedves Teslások!
Van-e valakinek megbízható információja, hogy áll a magyarországi márka szervíz kérdése? Előre is kösz’ a válaszokat.
Baleset mentes közlekedést.
Üdv. mindenkinek.

Kedves Teslások!

Szeptember 23-án nyílik, 1034 Budapest Zay utca 24. szám alatt, a Tesla hivatalos márkaszervíze!!!

1 kedvelés

Sziasztok. Van valakinek bármi tapasztalata azótaa az új szervizzel? Sikerült időpontot foglalni dec. 23ra kb 1 hónapja…
Akkor csak beazo hátsó lámpát tettem a listába de közben kiegészült egy állandó hibauzenettel: safety restraint system fault.
Valaki ilyennel találkozott már. Ha igen, ezzel tudnak rogton foglalkozni vagy várni kell megint 2 hónapot amíg hozzányulnak? Köszi

Sziasztok! Apró kilincs problémával jártam az új szervizben és rendkívüli segítőkészséget tapasztaltam. Ami helyben megoldható, azt biztosan meg is csinálják. Szóval a jóindulat az maximális. Időpontfoglalás kapcsán valóban hosszabb a várakozási idő, ezzel túl sokat nem lehet tenni. Szerintem tekintettel arra, hogy a hibaleírásnál sejthető a probléma megoldásának kulcsa, biztosan felkészülten (az esetlegesen szükséges alkatrészekkel) várják a javításra érkező autókat és amit lehet, azonnal javítanak is.

A “restrain system fault” kapcsán van rögtön az első találat:

Nem biztos, hogy ugyanezt jelenti visnor2000 esetében is, de ha igen, akkor 5 perc alatt megoldja a szerviz.

1 kedvelés