Tesla gumi, felni, TPMS, gumiszerelés

File Gábor vagyok, (+36305620602) 35 éve foglalkozom gumiabroncsokkal. Fő profilom, verseny és utcai gumiabroncsok fejlesztésében és tesztelésében való részvétel, több gumiabroncs gyártónak. Pl.: Michelin, Pirelli, Bridgestone, Hankook.

Saját vállalkozásban üzemeltetek egy gumiabroncsokkal foglalkozó információs oldalt: (https://www.gumipiacmagazin.hu), ahol folyamatosan megosztom a legújabb teszteket és érdekességeket a gumiabroncsokról.

Az általatok megjelölt problémákra szeretnék teljes körű megoldást nyújtani! (emelőadapter, kerékmosás, keréktárolás, időpont foglalás, TPMS, stb…)

Egy Tesla tulajdonos (Kovács Zoltán) segítségével alakítottam ki a műhelyt, amit az Ő autóján folyamatosa tesztelve lett!

A műhely Székesfehérvár és az M7-es autópálya mellett található!

Várom a gumiabroncsokkal kapcsolatos kérdéseket, amit tudásom szerint szeretnék maximálisan megválaszolni!

6 kedvelés

Kedves Gábor,

Örülök a lehetőségnek, hogy szakembert kérdezhetek.
Megérkezett a 0 km-es Tesla M3 LR-m nyári gumival.
Tanácsodat kérem, hogy milyen téli gumit válasszak, ha a lágy futás és a minél alacsonyabb zaj szempont, persze, hogy az ár sem mindegy.

Előre is köszönöm!

Köszönöm a kérdésed, válaszom a következő!

Amennyiben komfortos gumiabroncsot szeretnél, akkor mindenképp maradnék a 18"-nál, mivel ennek a méretnek az oldalfala a legmagasabb, így ez nyeli el leginkább az út egyeletlenségeit.

Menetzaj: 10 féle téli gumiabroncs zajszintjét néztem össze, de nagy, hallható eltérést nem találtam!

A Teslás Kovács Zoltán (remélem itt a csoportban megtalálod) a Continentalt választotta, szerintem elégedett vele!

Köszönettel várom további kérdéseidet!

File Gábor - A gumiabroncsok szóvivője!

1 kedvelés