Tesla EB - melyik Tesla eszik kevesebbet?

Elég sokféle Tesla van most már, különböző méretű akkumulátorokkal. Van Performance, meg sima, S, X, meg Model 3. Van miből válogatni. De vajon melyik mennyit megy el egy töltéssel? Ezt próbáltuk ki 15 autóval.
Nézzétek meg a videót!

4 Likes

Jó, érdekes anyag! Nem goldoltam volna, hogy a Model 3-mat megfoghatják fogyasztásban. Mr. Nehézláb 2 :smile:

Kár hogy itt nem volt infó erről, elmentem volna ha csak beköszönni is…
Gondolom van egy belsö, informális Teslasok csoport is?

Bármilyen hasonló eseményen szívesen részt vennék, jó így együtt látni őket :grin: Egyébként az én 75D-m nem áll meg 18,3-ból 130-cal ilyen időben :confused:, pedig nem vagyok fázós!

Valóban jó lett volna , ha még többen részt vehettek volna ezen az eseményen, de gondoljatok bele, hogy bizonyos számú autó fölött, nem lehetett volna belátható időn belül visszatölteni Sormáson a hazajutáshoz szükséges áramot. Ezért volt kénytelen Feri limitálni a résztvevők számát.
Talán a nem túl távoli jövőben összehozunk egy budapesti találkozót, oda aztán mindenki eljöhet majd.

1 Like

Nekem is pont ez jutott eszembe, amit Gyuri írt, talán majd a következő találkozóra eljutunk. :slight_smile:

Jövő szombaton, június 1.-én lesz a Hungaroringen az Eco GP, ahova elektromos autóval ingyen be lehet hajtani egészen a boxok mögé. Mi beneveztünk, ott leszünk egész nap, akár egy kisebb találkozót is össze lehetne hozni.

Nagyon jó ötlet, szombat délután 3 óra körül tudnék kimenni, az még jó lehet?

Igen, 17-óráig megy a futam.