Szervíz gumicseréhez

Sziasztok!
Tudnátok tippet adni, hogy hová vigyem a kocsit a téli gumicserére (nincs felnin a téli garnitúra)?
Olyan szervíz kellene, ahol már dolgoztak Teslával és van Teslás gumipogácsájuk.
Köszi!

Szia!

En Keszthelyre jarok a Cserép Gumimuhelybe, ott is tartom gumihotelben a valtas gumikat.ha kell kuldok szamot!nagyon korrektek!

udv
Bence

Az én autóm az AKH-hoz jár, és ha némi tanakodás után is, de simán felemelték Testa-s gumipogácsa nélkül is…

Sziasztok,

Biztosan File Gábor (Teslagumiszerviz) a legjobb ebben a témában.

Szabadbattyán, de mobil szervízként bárhol megoldja tudomásom szerint.

Nekünk ő szerezte és cserélte a téli garnitúrát a m3-n.
5 csillag :slight_smile:

Üdv, Zoli

Hát nem is tudom… utóbbinak kicsit agresszív ez a PÜ-ben hirdetés, illetve le is írja, hogy nincs gumipogácsája :smiley: Én hanyagolnám…
Mozgógumisra keress rá Facebookon, nem sok 5 csillag alatti értékelése van… én kétszer vette igénybe, bárhova kimegy. Profi, pontos! Alacsony emelővel, tesla adapterrel. Furgonban centíroz, stb. Komplett gumisműhely megy a házadhoz.

Én személy szerint idén kezdtem el az itthoni cserét, mindenkinek javaslom :slight_smile: Nyilván felnin kell tartani a második szettet, de mint a legtöbb dolgot manapság, precizebben megcsinálod saját magad, 10x annyi idő alatt :smiley:
Ezt az emelőt vettem: https://www.epextech.hu/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_category_id=66&virtuemart_product_id=3052&Itemid=174
Amazonról a gumipogácsákat, 2db kerékstoppot csak a nyugalom kedvéért. Nyomatékkulcs, ami tud 175nm (129 ft) nyomatékot. 1db breaker bar + 1db ilyet vettem: DEWALT DWMT74551OSP 12 Point 1/2" Drive Deep Socket 21MM
Legutóbb már megvolt az emelő, mikor a Mozgógumist hívtam (több kocsinkat csinálta egyszerre, másiknak a szettje nem volt felnin). Megkértem hogy tanítson be, szívesen megtette :slight_smile:
Ezekre kell figyelni, amiket talán nem mondanak el minden Model 3 kerékcserés videóban:

• helytelen emelésnél valós veszély az akkupakk deformálása, gumipogácsa nélkül ne!
  • egy ponton is nyugodtan meg lehet emelni a kocsit, csak vigyázva, hogy épp elemelkedjen a földtől a kerék. kb 1 centit

Az összes többi infó youtubeon: “Model 3 Tire rotation”
Annyira lelkes voltam most a hétvégén az első saját csere alkalmával, hogy az összes bizbasz kis kavicsot kipiszkáltam egy műanyag pálcával a lejött kerekekből, letisztítottam, gumiápolóztam :smiley:

2 kedvelés