Supercharger kérdés

Szerintetek hol lehet a következő magyar Supercharger?
A mellékelt térkép segítség lehet a találgatásban

M3 mentén vagy Paks esetleg Szekszárd?

Kecskemét, Szeged túl messze lenne Győrtől.

Szeged

Egy mákosgubába? :wink:

Ámen :slight_smile:

Érdekes kérdés, mert az alapelv (mindenkinek 100 km-en belül legyen SC) a 200 km távolságú mátrixot adja ki. Ennyi kell a kis akksik gyors továbbhaladásához is. Győrtől 200 km Hatvan és Kecskemét. Az utóbbi biztos prioritást élvez a nagyobb forgalom miatt. Viszont Sormástól és Szélnyétől(SK) is messze van, Szeged pedig mindentől, Slavonski Brodtól is. Én viszont a fentiek miatt Szigetszentmiklósra szavazok, mert az mindenhonnan elérhető, és az M3, M5 vonalán jó kiindulópont, Slavonski Brod és akármelyik közé úgyis kell még egy. Győrhöz igaz közel van, de Wiener Neustadt meg Pozsony sincs messzebb.

Igazából a legjobb az lenne ha Pécsre, Érdre, Debrecenbe, és Szegedre is telepitenének!

Akkor most kié lett a mákosguba? Pont a kettő közé sikerült…:grin:

hat ez egyertelmu szeged. stom bukta a gubát

1 Like

A következő Miskolc, Debrecen vagy Nyíregyháza

A térképre felkerült budapesti szervízről tud vki vmit?

Lesz szerviz, de csak jövőre

1 Like

Én arra szavazok, hogy minden megyeszékhelyen legyen egy Supercharger töltő. Remélem 1-2 éven belül megvalósul.

Ha már az egész ország Tesla-val jár, talán lesz is realitása. De a szavazatot támogatom.

Én a Szeged melletti után ezt a hármat gondolnám indokoltnak. Pécs, pesti elkerülő és Miskolc-Debrecen között a polgári elágazás.