Supercharger fizetés - neked hogy működik?

Sziasztok!
A Model 3-at Bécsben vettem, honosítottam, magyar forgalmival és rendszámmal fut.
Céges autó.
Általában otthon töltöm.
Most mentem vele először külföldre.
Bécsben a töltés után a rendszer nem tudta beszedni tőlem a pénzt én meg hiába szeretnék, nem tudok megadni a rendszernek egy kártyaszámot. Egy üres hibaüzenet-ablak jön fel, amivel semmit nem tudok kezdeni.
Növeli a zűrzavart, hogy az adataimnál a rendszer ragaszkodik ahhoz, hogy az autó osztrák és a céges számlához is osztrák adószám kellene neki.
Magyar cégként ilyenünk természetesen nincs.
Mit lehet ilyenkor csinálni?
Ha tudod, mi a megoldás, kérlek, írd meg nekem!
Köszönöm előre is!

Szia,röviden semmit! Én december tájékán futottam ez ügyben egy kört, azt mondták, tudják és dolgoznak a problémán!
Mindegy hol vásárolod a kocsit, itthoni céges adatokat nem tudsz sajnos felvinni a rendszerbe, mivel nem engedi erre az országra az adószámot megadni:(
Ezek szerint azóta sem…
Üdv,
Bertold

Egyáltalán a tesla-nál a nevetekre került?

Ezt hogy érted?
A számla címzettje a cég volt, bár ezt a számlát a bécsi Tesla valószínűleg a “nagy” rendszeren kívül, “kézi” számlaként hozta létre valahogy.
A Tesla Accountban állíthatnám, hogy magánszemély, vagy cég vagyok, csak a cégnek osztrák adószáma kellene legyen.
A magyar forgalmiban természetesen a cég a tulajdonos. (Nem lízingelt autóról van szó.)
Időközben sikerült (céges) kártyaszámot megadnom, működik is rendesen, csak éppen a számla az én nevemre szól, nem a cégére.

Sziasztok!
Én is most megyek először külföldre a Model3-ammal.
Mi a fizetés pontos menete? Vagy automatikusan levonja a rendszer a pénzt?
Mi van, ha nem sikerül fizetni? Attól még tölteni tudok?
Van valami speciális tudás, hogy Ausztiában ill.Olaszországban hogyan kell fizetni?
Köszi.

Szia!
Ha az online (!) Tesla accountodban (Fiókbeállítások / Befizetések / Fizetési mód kezelése) tudsz egy érvényes kártyát regisztrálni, akkor a töltés után a kártyádat azonnal megterhelik és kész. Ha ez valamiért nem sikerül (mert pl. nem sikerült regisztrálnod, vagy nincs fedezet a kártyádon, vagy valamilyen ommunikációs hiba jeletkezett), akkor kapsz egy hibaüzenetet a sikertelen fizetésről és annak rendezéséig a rendszer nem engedi használni a Superchargereket.
A rendezetlen töltést a kártya regisztráció után is könnyen kifizetheted és onnan kezdve OK minden.
Minden töltésről számlát kapsz.
Azt, hogy a számla céges legyen, (még) nem sikerült megoldanom.