SOS! AC töltő meghalt, 4%, Tatabánya

SOS keresek CHADEMO adaptert!

Sajnos hosszú útról hazaérkezve (Supercharger ment gond nélkül) kattant egyet az AC töltő otthon, majd a városban található többi helyen is :confused: Charging Equipment Failure … Tehát nem a gyári töltővel van a gond, hanem a kocsiban.

Most abban reménykedem, hogy a DC oldallal, a CHADEMO adapterrel még tudok tölteni.

Kérem, akinek van a közelben, eledná és elhozná, vagy csak kölcsönözné a CHADEMO adaptert vagy más módon tud segíteni, keressen a számomon:
+36 30 6228867

Köszönöm!

Szia!irtam sms-az elobb, ejfelig siman hivhatsz!

udv
bence

2 kedvelés

Köszönöm! Lehet hogy holnap reggel arra járok. Majd kereslek!

Vontatással sikerült a már 0%-os reggeli töltési szintet 16%-ra feltornászni, avval pedig már könnyedén elértem DreamFilm kolléga töltöjét. Egy örökkévalóságnak tűnt amíg elmozdult az óra a nulláról, pedig a vontató Civic-ből majd 30kW-ot sikerült kisajtolni :muscle:
A DC töltés pöccre indult a CHaDemo adapterrel, akkor kezdtem már megnyugodni, hogy tényleg “csak” a hálózati töltö halt meg a kocsiban.
Az autó most már Zambelly mesternél van a szervízben, ahol nem túl rossz híreket kaptam. Remélem egy adapter beszerzésével és egyik töltöm (22kW duál charge) kiiktatásával megoldódik a töltés.

Köszönöm mindkettőjüknek a gyors, hasznos segítséget! :+1:

2 kedvelés