Rozsdásodik a model 3?

Sziasztok!

Most szeretnénk model 3-at rendelni, de ezt a cikket kaptam tegnap:

https://totalcar.hu/magazin/hirek/2019/08/07/balhe_van_rozsdasodnak_az_alig_hasznalt_teslak/

Vannak itthon esetleg ilyen tapasztalatok?

Itt van video is róla:

Eléggé elbizonytalanított a dolog, azért egy 20 milliós autótól elvárnám,hogy ne kopjon le a festék róla.

Szia,

En azt mondanam, ne felj a vasarlastol. A fekete, ami korabban az ingyenes alapszin volt valoban egy eleg serulekeny fenyezes, eppen ezert ha vki ezt valasztja kb az atadoszalonbol viszi fenyezes vedo kezelesre.Mellekelek ket linket :slight_smile:

Abban a brutal hajtasban ami az amerikai majd kesobb az europai rolloutot kovette sokan szamoltak be fenyezesi hibakrol, ezeket a Tesla kesobbi mobile service-ekkel javitotta vagy szimplan nem vettek at az ugyfelek az autot mig ki nem lettek javitva a hibak.
Ben elsok kozott vette at a Model 3-asat, rengeteg gonddal talalkozott, megsem csinal olyen problemat belole, mint ez a youtuber, de ettol fuggetlenul nekem is az a tapasztalatom, hogy pl a White Pearl Multicoat is erzekeny uh nem art vigyazni ra, de azert ilyen szintu hibaval en nem talalkoztam. A Teslanak ettol fuggetlenul kotelessege lenne segiteni szerencsetlenen…
Kuldok egy delivery checklistet ami az amerikai teslas kozossegben elterjedt.

Remelem tudtam segiteni :slight_smile:

Köszi a választ! Én fehérben szeretném, mert az tetszik a legjobban, nem az ingyenesség miatt. Akkor most igy az a gyengébb minőségű fényezés?
Valaki mérte rétegvastagságmérővel esetleg? Tényleg csak 70 mikron körüli a vastagság?
Szép hosszú a checklist. Lehet megkérek majd valakit,akinek van már Teslája, hogy jöjjön el az átvételre segíteni kiszúrni az esetleges hibákat :slight_smile:

Nem hinnem h az a gyengebb, szerintem minden maradt a “regiben”. Az eredeti terv az volt, hogy nem a pearl white lesz az alapszin, hanem egy sima feher. Aztan mikor valtoztattak a menun mindenki meglepodve tapasztalta h a pearl lett az alap nem pedig egy egyszeru feher. :slight_smile: Teslaeknal gyorsan valtoznak a dolgok. Nagyon szep, nalunk az eredeti elkepzeles a grafitszurke volt, aztan mikor eloben megneztem mindkettot, akkor dontottunk a pearl mellett. Akkor meg 1500$ extra volt most ingyen van :slight_smile: En sosem mertem, nem is fogom :slight_smile: Viszont rendeltem hozza touch-up kit-et. De nekem az a javaslatom h ha megvan az auto, vidd el olyan kezelesre ami vedi a fenyezest.

1 Like

Na ezért kérdeztem meg én is itt, hogy ez egyedi eset, vagy más is találkozott ilyen problémával itthon pl?