Model X első csomagtartó nem nyílik

Sziasztok. Tegnapi nap egyszer csak nem tudtam nyitni az első csomagtartóm, sem kulcsról, sem a képernyőről. Habár ha nyitni akarom, az autó jelzi, hogy ki lett nyitva, de a valóságban annyi történik, hogy “zizzen” a kis nyitó motor de semmi… Próbálgattam feszítgetni és egyszerre nyitni de nem sikerült. Egy fórumon találtam még hasonló problémát, ott a kliens Tesla szervizbe kellett vigye. Ezt el szeretném kerülni, mivel Erdélyben élünk és alsó hangon egy Bécsi szerviz oda vissza 3 nap lenne.
Ui: YouTube-on kaptam olyan videót, ahol az első lökhárítónál kipattintanak egy műanyag dugót és alatta van két piros fül, és azt meghúzva kinyílik. Nem sikerült nekem
Előre is köszönöm a segítséget!
-Model X performance Raven 2019.09.

Szia!

próbáltátok úgy,h miközben nyomod a nyitást valaki lefele nyomja az elsõ csomagtér fedelet?
Remélem nincs romlandó élelmiszer elöl!?!)

üdv
bence

Igen próbálkoztunk. Húztuk, nyomtuk, feszítettük. Semmi.

ahh!sajnálom!!!szerintem hívjátok fel Zambelly Gyurit.eleve nagyon korrekt,ráadásul közelebb van mint bécs és rugalmasabb is mint a bécsiek.
Amugy a kerékdobos huzal nyitó a tüzoltóknak van és elég gáz ha nem mûködik mert az elsõ csomiban lehet áramtalanítani a kocsit!

ha kell Gyurihoz szám:
+36704531120
(munkaidõben elérhetõ)

üdv
Bence

Köszönöm. Keresni fogjuk valószínüleg.