Model 3 vs. Model Y a csaladnak

Sziasztok!

Elorendeltem egy Model Y-t, ami ugye 2021-ben jonne. A mai napon felhivott a Tesla helyi kereskedese, hogy lenne raktaron egy Model 3. Elgondolkodtat az otlet. Szerintetek 2 felnott es egy pici gyerek reszere melyiket valasszam? A csaladi utazasokra is ezt az autot hasznalnank (3x1000 km per ev).
Van koztetek, aki model 3-at hasznal csaladi autonak?

Udv.
Gyula

Szervusz!
Szintén rendeltem egy Y-t. Én a Tesla osztrák _német oldalán rendeltem meg online.
Megmondanád, hogy hol rendelted? Engem nem keresett meg senki.
Én egyénileg szeretném behozni az autót, lízingelve. Írtam e-mailt a részletekkel kapcsolatban, eddig nem volt válasz.
A véleményem az, hogy a céljaidnak teljesen megfelel a Model 3.

Üdv, Tibor

1 kedvelés

3 gyerekkel, jobban szeretik és kényelmesebben el lehet benne férni mint az előző autónkkal ami audi a6 avant volt, csak annyi gondom van vele hogy a kerómat nem tudom bedobni :slight_smile:
egyébként én is model y-t szerettem volna (a kerózás miatt), de nem akartam várni még 2 évet és ezért lett model 3

Pont ilyen parméterekkel kerestem én is Teslat. Model S lett végül, oda befér a 29-es enduró gép is vagy a három gyerkőc :wink:

1 kedvelés

Szia Tibibá!

Tesla Svajc. Szemelyesen ismerem a kereskedot, szoval igy konnyebb. :slight_smile: