Model 3 ride quality

Sziasztok - 2020as M3P modellem van, 20as gyari felni es gumi. Most igy par honap utan ugy gondolom, hogy a pesti utakon (de magyar autopalyan is) minden kis katyu, uttoldas tulsagosan nagyot “üt” a kocsin. Van esetleg valakinek tapasztalata ennek javitasaban? Kisebb kerekek, mas gumi, suspension csere (lattam erre neten akar meg air suspension megoldasokat is), egyeb?

Nem a zajszint zavar, hanem a kenyelemmel nem vagyok elegedett.

Vagy ez ilyen es kesz es csereljem model s-re? :slight_smile:

Koszi elore is az otleteket, tapasztalatokat.

18-as valóban jobb konfort érzetet ad, de a szépségért meg kell szenvedni :slight_smile:

No ez igaz, csak a ket eves kislanyomnak nem tudom megmagyarazni h miert “mozog” a kocsi :slight_smile: Performance-ra csak 19ig lehet lemenni a fekek miatt, ha jol tudom?

A szepseg megorzese miatt gondoltam valamilyen suspension upgradere, bar lehet h az ujjnyi gumi miatt az nem segitene?

Nekem is ugyanilyen autóm van, előtte BMW 328i sportfutóművel, majd Mustang V8 volt. Szerintem a Tesla rugózik a legjobban, számomra pont jó kompromisszum a sportosság és a kényelem között. Arról nem beszélve, hogy mennyivel jobb autó mint az előzőek…

1 kedvelés

Esetleg ezzel a cuccal van valakinek tapasztalata?

Nincs, de tapasztalnám :slight_smile:

1 kedvelés

Ha megveszem intezel nekem vkit aki beszereli? :slight_smile: cserebe tapasztalhatod :see_no_evil:

Tuti, hogy ezzel a cuccal akarunk elérni javulást a komfortban? A leírás szerint arra jó, hogy lejjebb ereszti az autót, és nagyjából megmarad a “ride Comfort”. Én nem ezzel kisérleteznék, ha már most is túlzottan ráz az autó.

Abszolut nem tuti, azert is irtam nektek :wink:

Forumokon azt mondjak, hogy jobb a drive quality mivel jobb minosegu a cucc. En nem engednem lentebb a kocsit persze. De igen, elegge lutri a cucc. Na de hat valakinek be kell vallalni ha mar @teslasok Attila nem akarja :slight_smile:

Abszolut nyitott vagyok mas otletekre is!

Én légrugón gondolkozom

Van mar vmi amit kineztel (link)?

Uhhh, Na ezt én is kipróbálnám, Tényleg nagyon tutinak tűnik! De a 2 Tesla, meg a légrugó sem rossz! :heart_eyes: :heart_eyes: :rofl: :rofl: :rofl: