Model 3 Casco és Kötelező biztosítás

Sziasztok, sokan kérdeztétek már itt a fórumon és bizonyára sok embernek fontos, így megosztom Veletek az általam kapott legjobb ajánlati árakat, és ami lényeges, hogy LÉTEZŐ, elérhető konstrukciók magyar biztosítók által.
Ezek a kedvező árak sajnos még az online elérhető kalkulátorokban nem szerepelnek, de ha Model 3-at vásároltok, akkor van aki tud ebben érdemben segíteni.
Kötelező biztosítást kötni nem nagy kaland, kb 60-70 000 Ft/év ezekre az autókra a szokásos paraméterektől függően (bonus besorolás, város, stb)

Ami biztosan jobban érdekel mindenkit és nem mellesleg egy pénzügyi leasing vagy hitel elengedhetetlen feltétele, az a Casco.
Íme a kb árak, amelyek jelenleg elérhetők:

Model 3 Standard Range : kb 300 000 HUF/év

Model 3 Long Range : kb 375 000 HUF/év

Model 3 Performance : kb 445 000 HUF/év

A biztosítási összeg nagyban függ a fizetés módjától és az önrész mértékétől, ezért ezek kb árak.

Remélem tudtam segíteni egy kicsit mindenkinek és mielőbb meghozzátok a ,Nagy döntést" egy Tesla vásárlásához.
Ha sikerült, bátran keressétek:
Mudri Dánielt
Tel.: +36 20 366 3447
E-mail: daniel.mudri@mahzrt.hu | info@mahzrt.hu

#eznemfizetettartalom

4 kedvelés

Sziasztok!

nekem az uj model x-re kb 400e/evre jott ki a casco egy evre pedig arban kicsit tobb mint a duplaja a kocsi mint egy fullos model 3.a kotelezo ceges autokent A0-ban 19 700 lett egy evre.a kotelezonel arra erdemes figyelni,h az allandoan leadott teljesitmenyt kell figyelembe vegyek es nem a maximalisan leadottat!ne kerdezzetek miert de nalam keres nelkul igy tettek.

ha kell elkuldom az uzletkoto elerhetoseget!
udv
bence

4 kedvelés

Én egy hónapja vettem át a model 3 long range awd-t a Tesla Universalnál, kerestem sok helyen a cascót. Ők tudták a legjobb ajánlatot adni, azt is választottam : K&H biztosítás 20% önrész, min. 200.000 ft. Éves díjfizetéssel : 264.648.- Ft volt.

1 kedvelés

Szia! Kérhetném az üzletkötő elérhetőségét, mivel Tesla S vásárlása előtt állok (lízinges).
Köszönöm!

Én is kérhetek egy elérhetőséget. Épp Model S-t vennénk.

Bagyinszky Péter, +36 30 415 0607

Az üzletkötő a tesla universalnál dolgozó hölgy Holló-Fernec Ágota.
A casco kötést Molnár Ferenc intézte, a hölgy bonyolította.
Nekem ajánlott a k és H direktben is, de ők jobbat adtak. Azért vegyétek figyelembe, hogy én vidéki vagyok, így olcsóbb lehetett ugyanaz a biztosítás.

Model S-re (2017. novemberi) kaptam a KH Biztosítótól Cascot 10% de minimum 200.000 Ft-os önrésszel 356.000 Ft/év egyösszegű fizetéssel. A többiektől 6-700.000 Ft-os ajánlatot kaptam 2.100.000 Ft (!!!) -os önrészzel. :slight_smile: ( majdnem elfogadtam) , de volt egy biztosító (kék színű) évi 1.600.000 Ft-os Casco ajánlatot adott.
Akinek segítség kell szívesen megadom az üzletkötő telefonszámát, nagyon segítőkész volt. :slight_smile:

Szia! Megtudhatom, hogy kin keresztül kötöttél Casco-t? Köszi,
Balázs

Szia persze, Kasza Zoltán a KH Biztosítótol, 06303637279 nagyon korrekt és gyors volt az ügyintézés, kb 10 nap után a kötvényt is megkaptam.