[KERESEK] Tesla Model S 19" felni

Sziasztok.
Model S 19’ csak felnit keresek.

még érdekel? van 2 szettem … :slight_smile:

Esetleg csak felni?

postoltam egy hirdetést. csak ami ott találhato . meg lehet venni gumistol és tovább adni a gumikat :slight_smile:

Szia, meg van még az S-re való szetted?

Szia, milyen felnid van S-re eladó?

hello, épp most nekem nincs, ami volt az elkelt hamar. max egy szett 19 inches téli Pirelli-t ( 245/45 R19 ) tudok szerezni ha érdekel. kb 700.000 ft-ba lenne TPMS senzorral persze.

21 nincs valakinek?

van egy Budapesti ismerösömnek. ha érdekel megadom a számát.

Köszi

Szia, köszönöm az ajánlatot, a gumik milyen állapotban vannak???

Hello. Ezen a 19"esen vagy a 21"esen?

19-en , köszi

Kedves Norbert, tudsz válaszolni a kérdésemre?? :slight_smile: Amennyiben meg van a 19"-os, akkor annak a gumik milyen állapotban vannak? Köszi előre is a választ :slight_smile:

Hello. Elnézest! nem kaptam emailt hogy van üzenetem. Nem értem miert…

Van ez a másik 19" szett-em téli gumikkal ami olcsobb… A felnik azok karcosak. Ha zavar akkor nem ajánlom

Szia, köszönöm a választ. Érdekelt volna de már sajnos vettem csak gumit és már fel is szereltek. :frowning:

Csak akkor kapsz üzenetet, ha erre külön feliratkozol, vagy a kolléga rendesen @Mambuska meghív a beszélgetésben :slight_smile:

Vagy nyilván, ha a privátba írnak neked, akkor is kapsz értesítést. De többször kell idejárni! :slight_smile:

Sajnálom… Ha gondolod van 1 szett felnim is (gumik nélkül) a nyári gumikra amik most gondolom le vannak véve…

Mindkettö igaz! Én hibám… :slight_smile:

1 kedvelés

Szia, köszönöm a választ :slight_smile: Tudnál róla képet küldeni a mambuska@gmail.com mail címre? Igen le vannak szerelve, és jó lenne ha nem kéne mindig szerelgetni. Az árat is írd meg kérlek köszönöm