Júniusi akciók a Teslánál

A most megrendelt és még júniusban leszállított Model 3-akra 3.300 EUR kedvezmény van, a raktári Model S-re a korlátlan Supercharger, a megrendeltekre pedig 2.780 EUR kedvezmény az alapárból

3 Likes

Hogy lehet ezt igénybe venni itt kis hazánkban? :smiley:

1 Like

Ausztriából küldték az e-mailt, hogy máshol hogy megy, azt nem tudom. De természetesen ez nem akadály, hiszen adják ők külföldre is szívesen… :wink:

1 Like

Ezekhez a kedvezményekhez hogyan lehet hozzájutni? Kell valami referal vagy személyesen kell rendelni? A Tesla oldalán erről nem igazán találok semmit sem.
A MAH Zrt-t kérdeztem, de mivel ők Németországból rendelnek, így nem tudnak ilyen kedvezményt érvényesíteni.
Külföldről csak egyösszegű fizetéssel lehet autót rendelni vagy EU-n belül működik a leasing is, ahogy a honlap kalkulátora hozza?

Szerintem csak személyesen lehet rendelni, mert a honlapon sincs fent. EU-n belül sem működik tudomásom szerint a leasing, de más területen (pl. termelőeszközök) a magyar finanszírozó kifizeti a külföldi szállítót technikai visszlízing keretében. Ez talán járható, de a matek nem az lesz sajnos :frowning_face: