Fuvaronként is fizethetünk majd az önvezetésért a saját Teslánkban

A cikk eredetileg itt jelent meg: https://hirek.teslasok.hu/fuvaronkent-is-fizethetunk-majd-az-onvezetesert-a-sajat-teslankban/

Fuvaralapú fizetési rendszeren is dolgozik a Tesla az Autopilot önvezető rendszeréhez. Az amerikai villanyautó-gyártó már évek óta ígéri, hogy a közeljövőben megérkezik a teljes önvezetésre is képes rendszerük, amellyel akár sofőr nélkül is elküldhetünk majd egy Teslát egy adott útra. A kezdeti tervekhez képest azonban nagyon úgy fest már évek óta, hogy a márka számára…

2 kedvelés

Azért kíváncsi vagyok, hogy a teljes önvezetést mi Magyarországon mikor használhatjuk. Én megvettem a teljes önvezetési csomagot, de közel sem olyan inteligens, mint ahogyan például az USA-ban működik…állítólag azért, mert Európában a jogszabályi környzet nem teszi lehetővé a használatát :frowning:

Tény, hogy Amerikában sokkal virgoncabb

amerikaban a kutyaolhoz is duplasavos utfelfestes vezet, egyszeruen hulyebiztos…es akkor meg nem beszeltunk a jogaszokrol akik meg akarnak felelni a sajat maguk alltal hozott szabalyoknak, sokesetben ezzel is gatolva a fejlodest…