Decemberi frissites ota (2020.48.30) erdekes dolgok tortennek!

Sziasztok!

van masnak is hasonlo tapasztalata?
December ota nem nyilik a kocsi az app segitsegevel.Egy baratom hivta ra fel a figyelmemet,h neki nem nyitja az app a kocsit (Model X P100D).Kiprobaltam, nekem se mukodik.erdekes,h zarni, lampat villantani, kurtot hasznalni, tolto portot nyitni-csukni lehet, de se ajtot, csomagtartot,elso csomagtartot nem nyit az applikacio.a zaras szepen mukodik is,index villan, de nyitasnal nem is villan fel csak az app mutatja,h nyitva mikozben nem kehet a kocsiba bejutni.Csomagtartora detto ezt mutatja, majd nehany masodperc mulva olyan mintha visszazartam voln.Nekem x 100d-van.a baratomnak felvettek hibara, kapott 1200chf-rol ajanlatot zarcserere.ezen felhuzta magat es bement az elso szalonba ahol 5 perc alatt megcsinaltak computerrel, ingyen.azt mondtak,h az appot is ra kell hangolni a kocsira pont ugy mint a kulcsot mert jott egy frissites a kulcsra es allitolag igy mar masolhatatlan…
En jeleztem ezt a teslanak telefonon.mondtak,h hetfon hivnak emiatt.nem hivtak ezert kertem idopontot grazba.ez a level jott:
Hello Mr. Varga,

You´ve booked an appointment because you can´t unlock your car via the app anymore.

We will try to fix this online and you don´t need to come to Graz because of this.

I will inform you as soon as this issues is resolved and cancel your appointment in the meantime.

Kind regards/Mit freundlichen Grüßen,
Vanessa Schwarz | Service Advisor | Europe Service

Maggstraße 19, 8042 Graz

Ma jott egy frissites a kocsira (2020.48.35.5).termeszetesen meg most sem mukodik.
kozben januar elejen aznap amikor sok teslabol elment a net egesz napra nekem is elment, majd egy sima resetnel factory resetet csinalt a kocsi ugy,h azonositas nelkul kikapcsolta a pin to drive funkciot.ezenkivul minden adatom es beallitasom, a kocsi uj kora ota meglevo vezetesi elozmenyek eltuntek.Irtunk a teslanak levelet,h ez egy eleg nagy biztonsagi res mert factory resetet elvileg csak a teljes tesla account megadasaval lehetseges csinalni, ezenkivul nagy problema,h valahogy kikapcsolt a pin kod is.ezutobbi foleg azert gond mert utana meg napokig nem ment a net a kocsiban tehat megtalalni sem lehetett volna!

valakinek hasonlo?

koszi
Bence

Szia, régi talicska az enyém, de egy ideig nem tudom nyitni appal tavaly. Nem volt kritikus, nem is néztem…
Megnéztem most. megy. De a szoftver régi 2020.36… (Teslavarázsló nem enged újabbat egyenlőre). Remélem valaki tud neked használható infót adni újabb X-szel. Érdekes, egy ideje nézem az eladó X-eket, valójában nagyon kevés van magyarországon. A legtöbb autó pedig amolyan “rejtőzködő” tulajdonosnál van, látszólag…

Szia Tom!

Van egy (elvileg) raven x erdelyben.De ha gondolod keressunk.Megint keszletkiszoras lesz a lifting miatt.lehet meg free suc-ot is fognak adni az elso tulajnak!nezegessunk?tesland.hu tuti jobban informalt!
a model x-es baratomnak ugyanez volt.szerintem ez az egesz osszefuggesben van a lassan bevezetesre kerulo ketlepcsos azonositassal.De koszi,h irtal.remelem nem erint sok tulajt mert roppant bosszanto az egesz(

Sziasztok!

Héten a harmadik ilyen X-et látjuk itt Teslandban. Többen bejöttek, illetve ezen felül hívtak is emiatt.
4.-ére intéztünk egy kedves ismerősnek emiatt szerviz időpontot, így utána okosabbak leszünk mi is.

Készletes X-ben is tudunk segíteni, amennyiben kapok erről mailben igényt az info@tesland.hu-ra.

a svajci baratomnak 5 perc alatt megcsinaltak, program hulyeseg a bevezetesre kerulo ketlepcsos azonositas miatt…
en ma irtam rajuk,h mikor varhato az amit ket hete igernek.a hetre hazudtak megint.de szerintem beirok holnap megegy idopontot az appban.kicsit kezd elegem lenni.egyebkent szerintem varnak egy upgradet ami majd munka nelkul megoldja.ezert a sunyitas…azert tesla ide vagy oda total gaz a hatterkiszolgalas…legalabb 3 hete irtunk is nekik,valasz nem jott.lehet…

Sziasztok!

Próbaltátok már leszedni az appot, törölni a Bluetooth kapcsolatokat, majd újra rakni mindent? Nekem ez megoldott egy rakat hasonló hibát.

Üdv:
N.

1 kedvelés

en az appot mar ujraraktam!az nem oldotta meg…

Sziasztok!

Frissites!

kertem idopontot appon keresztul grazba a problema orvosolasara.azonnal jott email
,h megprobaljak megoldani online es toroljem az idopontot.Nem en toroltem vegul hanem a grazi szerviz.Par nap mulva erdeklodtem.igeretek jottek aztan eltelt megint 1-2 het.beirtam megegy idopontot az appba,h ezzel hatha motivalom oket.es lass csodat tegnap ota ujra minden mukodik.Ha esetleg valakinek hasonlo problemaja van lehet ez a recept!

udv
Bence