A belső sávban maradnak majd egy előzés után az önvezető Teslák

A cikk eredetileg itt jelent meg: https://hirek.teslasok.hu/automatikusan-a-belso-savban-maradnak-majd-egy-elozes-utan-az-onvezeto-teslak/

Apró frissülést hozott a Navigate on Autopilot működésébe a legújabb, 2020.36.10-es verziószámú Tesla-szoftver. Az újdonságnak azok a sofőrök örülnek majd a legjobban, akiket eddig nem nyűgözött le a Teslák automatikus sávváltása, hiszen innentől szabadabb kezet kapnak majd az előzések után. Az új szoftverrel ugyanis bővülnek a beállítások, és a sofőrök eldönthetik, hogy megengedik-e a Teslának,…

2 kedvelés

Hááát, szerintem az barokkos túlzás, hogy “a sávváltásokat persze a frissítés előtt is félbe lehetett szakítani…”, nálunk Magyarországgon konkrétan a TESLA csak akkor vált sávot, ha a vezető manuálisan kiteszi az indexet. Egészen pontosan az index jelzése alapján indul el a folyamat. Valószínűleg az USA-ban ez jobban működik, de Európában eléggé kiherélt szinten működik az Autopilot vagy FSD rendszer. :((( Hogy értsd, ha utolérsz valakit akkor az autó csak akkor kezdi meg a kikerülést, ha vezető kiteszi az indexet, és a sávváltás akkor is fájóan lassú, én nem szeretem, bár használom…